Статьи

З чого почався карантин на ринку праці та хто став потрібний під час його послаблення?

Спочатку були айтішники, потім – робітничий персонал. Або так: попервах проявляли активність медичні установи, а під кінець – виробники нехарчових товарів народного споживання. Експерти grc.ua розповідають, як змінювались вакансії на «карантинному» ринку праці.

Коронакриза відчутно змінила всі сфери нашого життя та ринок праці зокрема. Цілі галузі були змушені радикально скоротити чисельність персоналу (непродуктовий ритейл, готелі, ресторани, туристичні оператори, салони краси тощо). Та й навряд чи взагалі є сектори, які не відчули впливу карантину. Відчули це й пошукачі: вчора спеціаліст користувався високим попитом з боку роботодавців, а сьогодні може перерахувати підходящі вакансії на пальцях однієї руки. Та й за ті йому доведеться конкурувати з великої кількістю інших пошукачів. А компанії, які традиційно у квітні активізуються в плані розміщення вакансій, готуючись до сезону відпусток та збільшення обсягів роботи, цього року майже зупинили підбір нових співробітників.

Одним з характерних явищ «карантинного» ринку праці стала швидка зміна пріоритетів та нерівномірність. Коли в одних галузях кількість вакансій зменшувалась більше, ніж вдвічі, в інших вона втричі зростала. Та й в межах однієї сфери під час карантинну можна було спостерігати то злети, то падіння у кількості розміщених пропозицій про роботи. Те саме спостерігалось і в плані затребуваності тих чи інших спеціалістів. Розповідаємо на прикладах, як це відбувалось.

Загалом, станом на середину травня, ТОП-5 ринку праці виглядає наступним чином:

З чого почався карантин на ринку праці та хто став потрібний під час його послаблення?
Вакансии дня

Комментарии