Статьи

Обираємо кращих. Стартує Рейтинг роботодавців України 2020

З 17 грудня відкривається реєстрація компаній на участь у Рейтингу роботодавців України 2020, організованого компанією grc.ua.
Обираємо кращих. Стартує Рейтинг роботодавців України 2020

Мета Рейтингу – дослідити, що цінують пошукачі в роботодавцеві, як приймають рішення про вибір роботи, на що звертають увагу, обираючи компанію, та хто з роботодавців на їхню думку є найбільш привабливим на ринку праці.

Рейтинг роботодавців України – це важливий показник привабливості компанії як роботодавця, який дає компаніям можливість почути думку пошукачів та зробити висновки щодо подальшого формування стратегії побудови HR-бренду компанії.

Результати Рейтингу роботодавців України 2020 включатимуть думку пошукачів та експертів ринку праці.

Респондентами стануть як молоді спеціалісти з мінімальним стажем, так і спеціалісти зі значним досвідом роботи. А для визначення ТОП-10 роботодавців в кожній з 20 професійних сфер додатково будуть залучені експерти ринку.

Крім рейтингу компаній, ми очікуємо отримати якісну аналітику чинників вибору роботодавців у регіональному та галузевому фокусах. Оскільки віримо – зараз час, коли важливо визначити орієнтири та інвестувати у бренд роботодавця реальними справами.

Фокуси рейтингу:

Етапи рейтингу:

Як будуть підведені підсумки Рейтингу роботодавців України

У підсумках Рейтингу враховується вибір пошукачів та експертів ринку (60 на 40). Підсумкова оцінка компанії в Рейтингу (загальний список, галузевий список) визначається за сумарним балом двох оцінок: оцінки пошукачів та оцінки експертів. При цьому кожна оцінка має власну вагу в підсумковому балі: вага компонентів у співвідношенню 60 на 40.

Чому варто брати участь у Рейтингу?

Рейтинги – основний спосіб визначення найбільш привабливого роботодавця, на них орієнтуються пошукачі, компанії і їх співробітники. Сам факт участі в Рейтингу (навіть якщо компанія не займає в ньому топове місце) робить ваш бренд роботодавця привабливим.

Чекаємо на вашу участь та бажаємо завжди бути найбажанішим роботодавцем для своїх працівників та потенційних кандидатів.

У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся:

Контактний телефон: 044 230 87 39

Електронна адреса: info_ukraine@hh.ua

Вакансии дня

Комментарии