ИП Подільська Косметична Компанія

Хмельницкий
Сферы деятельности

Товары народного потребления (непищевые)

ИП Подільська Косметична Компанія

                                           Бойчук Сергій власник та засновник Подільської Косметичної Компанії.   Компанія існує з 1997 року.

Компанія пропонує для реалізації в торгових точках наших партнерів наступну продукцію: Декоративну косметику, Аксесуари та манікюрне приладдя, Косметику по догляду, Дитячу косметику та  дитячі набори, Туалетні води та інше.

В компанії працює 15 чоловік. Ми є ексклюзивними представниками  ТМ  PNL, BLESS COSMETICS, COLOR INTENSE, JOVIAl LUXE, LN Professional,  на території Хмельницькій та Тернопільській області. Також пропонуємо до реалізації такі відомі бренди, як

DELIA COSMETICS, FFLEUR, FLORMAR, LA ROSA, MALVA Cosmetics, PARISA, ROMANCE, RUBI ROSE, TOPFACE, USHAS, CHRISTIAN, DAGG, MERTZ, QPI   PROFESSIONAL,  VIVA Сhristian@Denis Cosmetics, PNL, BLESS COSMETICS, COLORINTENSE, JOVIAl LUXE, LN Professional, GOLDEN ROSE, MAXMAR, MISS ROSE, You-POSH, Lady Cotton і Новіта Soft, SALON, BARVIYA, ПАННА.                Компанія має 3 оптово –роздрібні точки на Хмельницькому речовому ринку та 1 роздрібну точку на Хмельницькому продовольчому ринку.

                Активно розвивається е-comers підрозділ. Розміщено сайт https://pkk.com.ua на популярній платформі PROM.

                Підрозділ по роботі з ключовими клієнтами розвивається через Торгових агентів, які опрацьовують Хмельницьку та Тернопільську область.

Ключовими перевагами нашої компанії є досвід роботи на ринку в сегменті декоративної косметики та аксесуарів, наявність роздрібних точок для тестування продукції в реальних продажах, стабільність і клієнтоорієнтованість. Що дає змогу компанії стабільно розвиватись, а працівникам отримувати вчасно і стабільно заробітну плату.

Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.